• USD 36.6
  • EUR 35.2
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

"Він звичайно с*чий син": Лавров в ООН намагався образити Зеленського, Кулеба відповів

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на засіданні Ради безпеки ООН образливо висловився на адресу президента Володимира Зеленського та поширював наративи російської пропаганди

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Глава МЗС України Дмитро Кулеба відповів йому, передає "ДС" із посиланням на "РБК-Україна".

Лавров під час виступу почав повторювати російські наративи про "свавілля" та "злочини" так званого "київського режиму", які, за його словами, залишаються можливими через "заступництво" з боку США та їх союзників.

"США їхні союзники за потурання міжнародних правозахисних інститутів вісім років планомірно покривають злочини київського режиму, вибудовуючи свою політику щодо Зеленського, виходячи з відомого американського принципу: він, звичайно, с*чий син, але він наш с*чий син", — сказав Лавров.

Пізніше слово взяв Кулеба, заявивши, що зал засідань бачив багато гарячих дискусій та криз за час свого існування, але "обсяг сьогоднішньої брехні від російських дипломатів є безпрецедентним".

"Насправді, єдине, що заслуговує на реакцію у сьогоднішньому російському виступі, з усього потоку цієї брехні, — це неприйнятний жаргон, використаний російським представником стосовно президента іноземної країни, президента України", — підкреслив український міністр.

Крім того, Кулеба висміяв Лаврова за те, що той втік із засідання Ради безпеки ООН одразу після завершення свого виступу.

"Я помітив, що російські дипломати тікають так само майстерно, як російські солдати", — додав він.

Як повідомляла "ДС", раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба виключив можливість зустрічі із главою МЗС Росії Сергієм Лавровим у США.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua