• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Віталій Кличко на безпековій конференції в Мюнхені зустрівся з делегацією США: Партнери готові долучитися до втілення подальших реформ

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті Мюнхенської конференції з безпеки та зустрівся з представниками американської делегації.

Реклама на dsnews.ua

Говорили про допомогу Україні зараз та відновлення після війни, повідомив Кличко.

"Цього року головна тема Мюнхену — війна в Україні, посилення допомоги нашій державі, в першу чергу- озброєнням. Та те, яким буде відновлення України після нашої перемоги. Зустрівся з делегацією сенаторів на чолі з Мітчем Макконелом — нині лідером меншості в Сенаті США. Ще із однією делегацією, представників більшості в Сенаті, зустрінуся завтра. З американськими партнерами говорили про те, якою українці бачать свою перемогу в цій загарбницькій війні, що розв’язала росія, та яка потрібна допомога для цього", — повідомив Віталій Кличко. 

Про допомогу та участь американських партнерів у відновленні України йшлося також під час зустрічі Віталія Кличка з великими інвесторами. 

"Зокрема, про це говорив також під час зустрічі з президентом із глобальних справ одного з найбільших інвестиційних банків світу — Goldman Sachs, Джаредом Коеном. Партнери готові інвестувати в Україну після завершення війни. І що важливо, готові долучитися з експертною оцінкою плану і втілення подальших реформ. Аби інвестиції були захищеними і працювали на благо всіх українців", — зазначив Віталій Кличко.

    Реклама на dsnews.ua