• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Віталій Кличко напередодні Дня Європи зустрівся з послами та дипломатами іноземних держав

Мер Києва Віталій Кличко напередодні Дня Європи 21 травня зустрівся з послами та представниками дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні

Віталій Кличко зустрівся з послами та дипломатами
Віталій Кличко зустрівся з послами та дипломатами
Реклама на dsnews.ua

Мер привітав дипломатів та всіх українців із Днем Європи і підкреслив, що Україна дуже високою ціною заслужила право стати повноцінним членом великої європейської родини, передає "ДС".

"Мені дуже приємно привітати всіх з Днем Європи, який відзначатимемо 21 травня. Сьогодні українці доводять всьому світові, що вони вже ніколи не повернуться до тоталітарного режиму. Ми боремося сьогодні не тільки за свою землю і свою волю. А й за демократичні цінності, за мир і свободу всієї Європи. І ми платимо високу ціну за шлях розвитку, який обрав український народ. Росія буквально стирає з землі наші міста і села, звірствує і чинить геноцид проти українців. Це – боротьба добра зі злом. Боротьба цивілізації проти варварства. І в нас немає іншого варіанту, крім перемоги! Українці довели, що на коліна не стануть", – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва подякував європейським партнерам і всім друзям України, які допомагають політично, економічно і зброєю.

"Я дякую вам, кожному з дипломатів, хто повернувся в Київ і працює сьогодні в Україні! Це важливо для нас! Ваша підтримка, присутність, допомога. Я переконаний, Україна переможе! Переможуть демократичні цінності і свобода. І ми обов’язково відбудуємо наші міста й села. Втілимо необхідні реформи, щоб Україна стала сильнішою і заможною. Щоб Україна стала повноцінним членом великої європейської родини. Ми це право заслужили! На жаль, дуже високою ціною, яку продовжуємо платити. Українці довели свою відданість демократії, рішучість жити в своїй – незалежній і вільній державі. Я гордий, що я – українець. І я гордий, що в України стільки друзів! Дякую вам за всю допомогу і підтримку! Разом ми все подолаємо! Слава Україні! Її героям! І слава Європі!" – наголосив Віталій Кличко.

У неформальній зустрічі, присвяченій Дню Європи, взяли участь дипломати 23 держав, зокрема посли 17 іноземних країн.

    Реклама на dsnews.ua