• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Віталій Кличко: У Києві відновлюється будівництво пішохідного мосту на Оболонський острів за кошти французьких меценатів

Цього року в столиці продовжиться будівництво пішохідного мосту на Оболонський острів, яке розпочалося у 2020 році. З самого початку міст зводився за кошти меценатів, і зараз бюджетні кошти також не залучатимуть

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі мер Києва Віталій Кличко, передає "ДС".

"Цього року столиця продовжить будівництво пішохідного мосту з Оболонської набережної на острів Оболонський, яке здійснює з 2020 року за рахунок меценатських коштів. Гроші з міського бюджету ми не залучаємо. Київ отримав кошти на продовження будівництва від Метрополії Великого Парижа. Це – цільові кошти, які іноземні партнери виділили нам на зведення саме цього об’єкта", – повідомив Кличко.

За словами Кличка, невдовзі планується завершити встановлення опор мосту.

"На початок 2023 року вже встановили 3 опори мосту і розпочали встановлення четвертої, закупили матеріали. За кошти, що надала Метрополія Великого Парижу, завершать встановлення 4-ої опори мосту, закуплять і встановлять допоміжні й частково прогонні конструкції, придбають металоконструкції. Оболонський острів облаштуємо як сучасну зону відпочинку для киян зі збереженням флори і фауни", — зазначив Віталій Кличко.

За проєктом, міст спиратиметься на 4 опори, дві з яких розташовані у протоці. Ширина пішохідного об'єкту буде 4 м, довжина – 164 м. Міст буде комфортним для пересування маломобільних груп населення. Проходу маломірних суден до затоки Оболонь він не заважатиме, наголосив мер Києва.

    Реклама на dsnews.ua