• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 45
Спецпроєкти

Віталій Кличко: Завтра в Києві розпочинається опалювальний сезон, щоб не перевантажували систему електропостачання

Завтра у Києві розпочнуть підключати до опалення всі будинки. Це робиться з огляду на погодні умови і для запобігання перенавантаженню енергосистеми через вмикання електрообігрівачів

Віталій Кличко
Віталій Кличко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні мера Києва Віталія Кличка, передає "ДС".

"Завтра, 20 жовтня, розпочнемо в столиці опалювальний сезон. Усі будівлі, за технологічним графіком, розпочнуть підключати до системи теплопостачання. Рішення про старт опалювального сезону ми ухвалили виходячи, насамперед, з погодних умов. Поступове похолодання та низьку температуру вночі. Також важливим чинником для початку опалювального сезону є необхідність економити електроенергію. Щоб кияни не вмикали електрообігрівачі та кондиціонери і не перевантажували систему електропостачання", — заявив Кличко.

За його словами, що комунальні служби готуються працювати у посиленому режимі.

"В складних умовах воєнного стану в Києві здійснили всі необхідні підготовчі роботи. Комунальні служби працюють у посиленому режимі, розуміючи, яким складним буде цей опалювальний сезон. Бо ворог цілить в об’єкти критичної інфраструктури, намагається залишити українців без життєво необхідних послуг. Місто збільшило на 10% чисельність аварійно-рятувальних служб, придбало додаткову техніку та матеріали", — зазначив Віталій Кличко.

Мер також нагадав, що підключення закладів соціальної сфери до теплопостачання розпочалося раніше за індивідуальними заявками. Багато соціальних закладів оснащені індивідуальними теплопунктами, що дозволяє дистанційно регулювати подачу тепла та використовувати його раціонально.

 

    Реклама на dsnews.ua