• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"Витягнули та засунули": канал "Рада" знов оскандалився, познущавшись зі Шмигаля у прямому ефірі (ВІДЕО)

На телеканалі "Рада" почали повторювати за прем'єр-міністром Денисом Шмигалем слова дитячої лічилки, не переконавшись у тому, що репліки працівників каналу не чути в прямому ефірі

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відео конфузу з'явилося у соцмережах, передає "ДС".

Нагадаємо, телеканал 11 січня транслював коментар голови Верховної Ради України з приводу смерті голови Європарламенту Давида Сассолі. При цьому під портретом Стефанчука опинився підпис "Раптово помер".

Телеканал за це вибачився, пославшись на "технічну помилку".

Перед початком засідання Кабміну в середу, 12 січня, на каналі, перемовляючись за кадром, вирішили щось "засунути та висунути". Потім телевізійники "перетворили" на дитячу лічилку "раз, два, три, чотири, п'ять, вийшов зайчик погуляти" слова прем'єр-міністра.

Як писала "ДС", з 15 грудня 2021 року державний телеканал "Рада" змінив формат і тепер виходить в ефір із сучасною парламентською та додатковою студією в Кабінеті міністрів.

Цього ж дня комітет Верховної Ради рекомендував парламенту розширити мовлення російськомовного телеканалу для окупованих територій "Дом" на всю Україну. В ефірі каналу "Дом" мало виходити соціальне шоу "Про життя з Андрієм Пальчевським", на створення якого держава виділила понад 12 млн грн.

Зміни у мовленні обох державних телеканалів пов'язують із спробами Офісу президента створити власний медіамайданчик, зокрема для протидії приватним "олігархічним" телеканалам.

Також "Рада" усунула від роботи скандального політтехнолога Володимира Петрова, нещодавно залученого до оновлення формату каналу.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua