• USD 36.6
  • EUR 38.4
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

Військові до останнього не вірили, що РФ піде в наступ на півночі, — генерал ЗСУ (ВІДЕО)

Українські військові до останнього сподівалися, що Росія розпочне свої активні бойові дії з тимчасово окупованої території Донбасу. Сили ООС були готові до нападу ворога

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив командир ОТУ "Північ" бригадний генерал Дмитро Красильников, передає "ДС" з посиланням на пресцентр Генштабу ЗСУ.

"Ми все ж таки думали і, можна сказати, сподівалися, що противник розпочне свої активні бойові дії з окупованої території частини Луганської і Донецької областей. Знову ж таки – маскуючись під підрозділи незаконних збройних формувань "Л/ДНР" основною частиною прикомандированих, добровольців, найманців, і трошки розбавляючи регулярними своїми військами можливо при підтримці РСЗВ дальньої дії та авіації. Можливо.

До кінця ми вірили, що наш ворог до широкомасштабної агресії по всіх фронтах, всіх лініях не зайде. Ми сподівалися на краще, але готувалися до найгіршого", — сказав він.

Однак Красильников запевняє, що перехід до активних бойових дій не був для ОТУ "Північ" несподіваним.

Військові, за його словами, "перебували в тонусі", частини і підрозділи перебували на бойових позиціях, артилерія була в районах очікування.

"Тобто перший удар, який прийшовся по районах відведення виявився невдалим для противника і ми зберегли основну нашу бойову могутність… і це дозволило нам завдати в ході подальших дій серйозних втрат противнику", — сказав він.

 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua