• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.8
Спецпроєкти

Військові РФ у Севастополі масово тікають у відпустки

Містом поширились панічні чутки про нездатність російської протиповітряної оборони забезпечити безпеку власних стратегічних об’єктів

Севастополь, горить нафтобаза
Севастополь, горить нафтобаза
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у ранішньому зведенні Генштабу ЗСУ, пише "ДС".

В тимчасово окупованому Севастополі неспокійно. В результаті вчорашньої масштабної пожежі, яка спалахнула на нафтобазі поблизу Козачої бухти, вогнем було знищено 10 резервуарів з нафтопродуктами, загальною місткістю близько 40 тисяч тонн.

У зв’язку з цим, містом поширились панічні чутки про нездатність російської протиповітряної оборони забезпечити безпеку власних стратегічних об’єктів. Своєю чергою, відчуваючи початок так званого "гарячого курортного сезону" в тимчасово окупованому Криму, російські військовослужбовці почали писати рапорти на відпустку, в яких вказують місця її проведення на території континентальної Росії.

Розбита дана нафтобаза забезпечувала пальним кораблі Чорноморського флоту РФ, які завдавали ракетних ударів по мирних містах України. Мішенями російських терористів ставали мирні люди та цивільні об’єкти. Разом з тим, за наявною інформацією, в результаті пожежі на нафтобазі постраждалих немає.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua