• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Меценатка та співзасновниця Біржі Благодійності "ДоброДій" Олена Сосєдка отримала нагороду від Валерія Залужного

Відзнаку за значний особистий внесок у наданні всебічної допомоги підрозділам Збройних Сил України та активну волонтерську діяльність в умовах воєнного стану отримала співзасновниця Біржі Благодійності "ДоброДій" Олена Сосєдка

Колаж
Колаж
Реклама на dsnews.ua

Головнокомандувач ЗСУ генерал Залужний нагородив меценатку почесним знаком "За сприяння війську", передає "ДС".

"Біржа Благодійності "ДоброДій" є головним оператором допомоги, яку постійно спрямовує на ЗСУ наша фінтех-екосистема Concord Fintech Solutions. Ми виконали вже понад 250 запитів від військових підрозділів, придбали чимало БПЛА та іншої необхідної техніки для захисту України. Це велика честь допомагати своїй країні, і ми спрямовуємо на це всі наші можливості. Вдячна нашій команді, яка невтомно працює задля допомоги фронту та нашої Перемоги", – прокоментувала Олена Сосєдка.

Як зазначають ЗМІ, ConcordBank (АТ "АКБ "КОНКОРД"), ядро екосистеми Concord Fintech Solutions, за підсумками 2022 року сплатив понад 151 млн грн податків і зборів і перейшов до категорії великих платників податків.

Підтримка фінустановою благодійних проєктів сягнула 104 млн грн, з яких 92 млн були скеровані безпосередньо на потреби ЗСУ. Загалом на благодійність банк КОНКОРД спрямовує значну частину свого прибутку, у деякі місяці — до 50%.

Так, зокрема, у 2022 році банк КОНКОРД профінансував виготовлення для Сил ТрО найбільшої партії українських інноваційних інженерно-саперних систем ПК-8, а також допоміг придбати два українських БПЛА "Чаклун", а також "Кажан" та ін. 

Благодійники
Благодійники

За фінансовими підсумками 2022 року банк КОНКОРД включено до списку "25 провідних банків України під час війни" (Financial Club). У цьому рейтингу, складеному за понад 100 критеріями оцінювання, банк посів 15-е місце серед комерційних і державних банків.

Нагадаємо, що Concord Fintech Solutions – перша в Україні відкрита фінтех-екосистема. ЇЇ співзасновницею є Олена Сосєдка. Відкриту інфраструктуру CFS формують ConcordBank, процесинговий центр ProCard, платіжний сервіс ConcordPay, IT-компанія MustPay, цифровий банк NEOBANK для фізосіб та ConcordBusiness для підприємців. До складу CFS також входить Біржа Благодійності "ДоброДій", яка і виступає головним оператором благодійної допомоги.

    Реклама на dsnews.ua