• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Ворог у заціпенінні чекає на подальші дії ЗСУ, – Череватий

Ситуація з обороною Бахмута не лише продемонструвала дієздатність ЗСУ, а й змушує ворогів боятися

ЗСУ
ЗСУ
Реклама на dsnews.ua

Українські захисники на Бахмутському напрямку показали свою сталь та міць. Натомість російські окупаційні війська втратили понад 20 тисяч своїх бійців, не досягнувши за 10 місяців поставленої цілі. Про це 24 Каналу розповів речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий, пише "ДС".

За словами військового, росіяни були переконані, що після відходу ЗСУ з Лисичанська та Сєвєродонецька, вони зможуть без перешкод зайти в Бахмут, Костянтинівку, Слов'янськ та Краматорськ.

Сергій Череватий наголосив, що вороги не були готові до того, що українські військові побудують ешелоновану оборону, застосовуючи всі новітні засоби. У такий спосіб вони фактично опинилися в пастці.

"Додався ще суб'єктивний фактор амбіцій Євгєнія Пригожина, який сказав, що він монополіст і покаже, як по-справжньому треба воювати", -– додав він.

До того ж кадрові зміни серед російського військового керівництва не зможе вибити з їхніх голів радянську ідеологію. Тим паче, що кожна гучна заява супроводжувалася провалом із великою кількістю втрат серед особового складу.

"Понад 20 тисяч лише летальних втрат. В Афганістані було 15 тисяч втрат за 10 років", – пояснив Череватий.

Такого результату, за його словами, вдалося досягнути завдяки надпотужній операції, в ході якої було сковано сили ворога та розбито одну із найпотужніших сил – ПВК "Вагнера". ЗСУ здійснили подвиг, знищивши бойовий потенціал противник та вигравши час для підготовки. Тепер же противник застиг в очікуванні подальших нищівних дій української сторони.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua