• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

Все, до чого торкається, перетворюється на смерть, гниль і бруд: Данілов пояснив, чому сучасна Росія має зникнути

Росія повинна перестати існувати в сучасному вигляді та в сучасних кордонах, оскільки вона є територією всеосяжного рабства, якою керують особи з психічними розладами

Олексій Данілов
Олексій Данілов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці секретаря РНБО Олексія Данілова, повідомляє "ДС".

"Там, де доля України перетинається з Росією, — це завжди історія мільйонів жертв, вбивств і страждань. Все, до чого торкається Росія, перетворюється на смерть, гниль і бруд", — пише він.

Данілов нагадав, що протягом століть РФ реалізовувала продуману та цілеспрямовану політику знищення України – її мови, культури та історії. За словами секретаря РНБО, ненависть до всього українського лежить в основі людоїдської ідеології "російського світу".

Так зване "остаточне вирішення" українського питання — це ніщо інше, як національна ідея РФ, зазначив український урядовець.

Данілов також наголосив, що вільна та незалежна Україна — це історичний вирок для Росії як країни, держави, імперії, яка не змогла повноцінно стати ані першою, ані другою, ані третьою.

"Мільйони ненароджених українських дітей, ненаписаних книг, непрочитаних віршів. Поламані долі, вкрадене минуле та спроба вкрасти наше майбутнє!" — наголосив секретар РНБО.

Данілов продовжив, що Росія – це територія всеосяжного рабства та насильства як норми. Це домінування смиренного людського стада без почуття гідності та самоповаги.

Секретар РНБО зазначив, що РФ — це утворення, яке всім своїм існуванням довела, що може жити "тільки перебуваючи по коліна у своїй чи чужій крові". Секетар українського Радбезу додав, що це те, що не реформується і не лікується.

Данілов зазначив, що у Росії рабство вважається нормою, а свобода — відхиленням.

"Еліта" у ролі дворових холопів у Хазяїна, без позиції, принципів та гордості. Керівники з психічними розладами — комплексами неповноцінності, манії величі та переслідування", — написав він.

За словами Данілова, Росія – це поневолені країни та народи Кавказу, Сибіру, Уралу, Півдня, Далекого Сходу.

"Це знищені мови та культури колонізованих народів. Стерта з пам'яті історія про опір колонізації та русифікації", — розповів чиновник.

Насамкінець він додав, що Росія — це колективна відповідальність і вина за злочини путінізму проти України. Саме так, за словами Данілова, виглядає справжнє лице російського нацизму.

Як повідомляла "ДС", у квітні Данілов говорив, що Росія масово відправляє в'язнів та уродженців своїх колонізованих територій на війну проти України, проте мешканців Москви чи Санкт-Петербурга на фронті майже немає.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua