• USD 29.3
  • EUR 30.1
  • GBP 35.1
Спецпроєкти

Усі "закони" загарбників на окупованій території є недійсними, — МВС

Усі нормативно-правові акти тимчасових окупаційних сил та тимчасових окупаційних адміністрацій Російської Федерації є неправомірними

У МВС заявили, що всі "закони" загарбників на окупованій території є недійсними
Усі "закони" загарбників на окупованій території є недійсними,
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерства внутрішніх справ, передає "ДС".

"У нашій державі всі закони та нормативно-правові акти приймаються на основі та мають відповідати Конституції України, що чітко передбачено в статті 8. Тож будь-які "документи" тимчасової окупаційної влади автоматично недійсні з моменту їх ухвалення і не створюють жодних правових наслідків, а отже — не підлягають виконанню. Нікчемність цих актів не підлягає оскарженню та не може бути скасована", — заявляють у МВС.  

Наголошується, що будь-які органи, їх посадові та службові особи на тимчасово окупованій території та їх діяльність вважаються незаконними, якщо ці органи або особи створені, обрані чи призначені у порядку, не передбаченому законом.  

При цьому забороняється:

  • співпраця з державою-агресором, збройними формуваннями та/або окупаційною адміністрацією держави-агресора;
  • здійснення пропаганди держави-агресора у закладах освіти, вчинення дії, спрямованих на впровадження стандартів освіти держави-агресора у закладах освіти;
  • добровільне обіймання посад у незаконних органах держави агресора, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора, або добровільне обрання до таких органів.  

Як писала "ДС", розвідка Великої Британії вважає, що Росія націлена на тривалу окупацію Херсонської області.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua