• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

"Всерйоз подорослішала": Венедіктова прокоментувала своє усунення

Усунена з посади генерального прокурора Ірина Венедіктова заявила, що не має наміру заперечувати рішення президента Володимира Зеленського про її усунення з посади

Реклама на dsnews.ua

Про це вона написала у своєму Facebook, передає "ДС".

"Я не обговорювала це питання з жодною людиною. І зараз я також утримуюсь від коментарів, з одної простої причини – не час. Я була призначена на цю посаду вже будучи відповідальною і морально зрілою людиною, а за останні два роки всерйоз подорослішала. Не можу уявити, що подібні питання можуть вирішуватися кулуарно, без висловлення взаємної поваги, не по-діловому, так би мовити. Іншими словами, як тільки завершиться стадія "врегулювання" ситуації, що склалася, в адекватному і зрозумілому для всіх сторін ключі, я дам вичерпний коментар", — наголосила вона.

Венедіктова зазначила, що їй є чим пишатися на посаді і готова відзвітувати перед Верховною Радою про виконану роботу.

Венедіктова також наголосила, що не має наміру заперечувати рішення президента Володимира Зеленського про її усунення.

"Я не можу і не збираюсь сперечатись із думкою чи рішенням Президента – Президент в своєму праві приймати рішення, в тому числі обговорюване зараз. Процедура звільнення Генпрокурора всім добре відома, іншої нема, інша не передбачена законом", — додала вона.

Нагадаємо, 17 липня президент Володимир Зеленський усунув від виконання обов'язків генпрокурора Ірину Венедіктову та голову СБУ Івана Баканова.

В.о. генерального прокурора призначено заступника голови ОГПУ Олексія Симоненка.

Івана Баканова було усунено з посади голови Служби безпеки України відповідно до ст.47 Дисциплінарного статуту ЗСУ (невиконання (неналежне виконання) службових обов'язків, що спричинило людські жертви або інші тяжкі наслідки).

За словами Зеленського, Баканова та Венедіктову усунули з посад через масштабну зраду серед співробітників органів прокуратури та Служби безпеки України.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua