• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

"Я оптиміст": Єрмак сказав, коли може відбутися зустріч у нормандському форматі

Очільник Офісу президента Андрій Єрмак налаштований оптимістично та не виключає ймовірності того, що зустріч у нормандському форматі пройде наступного року

Андрій Єрмак
Андрій Єрмак
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив в інтерв'ю "Фокусу", передає "ДС".

"Я оптиміст. Ми працюємо над цим. Дуже важлива зустріч лідерів Люблінського трикутника та конференція послів у Гуті, де запланована презентація зовнішньополітичної стратегії та будуть поставлені амбітні завдання. Визначено kpi всім послам, з ними ведеться активна робота", — зізнався він.

Також Єрмак не приховував "великих планів з МЗС".

"Зараз вони (МЗС, — "ДС") розвивають африканський напрямок, працюють з Латинською Америкою, склалися партнерські відносини з частиною Арабського світу — Катаром, ОАЕ, ми й надалі розвиватимемо цей напрямок. Ми працюємо по всіх напрямках у всіх регіонах світу", — підсумував Єрмак.

Як писала "ДС", очільник Офісу президента Андрій Єрмак не бачить нічого поганого у так званій "формулі Штайнмаєра", яка стосується політичного врегулювання конфлікту в окремих районах Донецької та Луганської областей. За його словами, вона виключає проведення місцевих виборів не під контролем України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua