• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

"Я провів титанічну роботу!", — Тищенко виправдався за Таїланд

Нардеп Микола Тищенко, який під час війни поїхав до Таїланду, був виключений із партії "Слуга народу". Після цього він засипав обуреними повідомленнями фракційний чат

Реклама на dsnews.ua

Шеф-редактор видання Lb.ua Соня Кошкіна опублікувала повідомлення, які, за її словами, відправляв депутат Микола Тищенко у чаті Слуги народу, передає "ДС". Всі повідомлення, за її словами, були написані російською (орфографія та пунктуація автора збережені).

"О чем мы вообще говорим ? ты же в курсе всех моих передвижений , я ничего не скрываю работаю в рамках группы дружбы Вьетнам и с послами ездим по азиатскому региону. Встретился с представителями коралевской семьи . ВЫ же сами поставили задачу для всех депов пахать 24/7".

За словами Кошкіної, це повідомлення Тищенко написав голові фракції Давиду Арахамії.

"Я провёл и провожу титаническую работу .. Был уже в разных странах . В Тае вообще нет посла , людей , украинцев около 2000 забыли от слова вообще, люди обратились я не отказал ."

"Какое море ????!!! Я тут сам без семьи !!! Проездом на пару дней , это просто Пиздец знаете (відмічає Корнієнка і Мотовіловця) все в курсе ! Все же были на нараде в ПАРКОВОМ )) или я один .."

Журналістка стверджує, що це повідомлення було адресоване першому заступнику голови Верховної Ради Олександру Корнієнку та заступнику голови фракції Слуга Народу Андрію Мотовиловцю.

Вона додала, що відповів Тищенко лише Мотовиловець.

Як повідомляла "ДС", народний депутат "Слуги народу" Микола Тищенко на 11 місяці повномасштабного вторгнення Росії в Україну запланував у Бангкоці зустріч з українською громадою.

Голова партії Олена Шуляк повідомила, що, керуючись статутом політсили, ухвалила рішення про виключення Миколи Тищенка з партії "Слуга народу".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua