• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Як удари по Криму вплинули на логістику росіян

Логістика ворога через системні удари ЗСУ по військових базах та об'єктах у Криму ускладнена та уповільнена

Удари по Криму
Удари по Криму
Реклама на dsnews.ua

Постійні удари по окупованому Криму не лише завдали втрат росіянам на півострові, а й ускладнили їм логістику. Це матиме безпосередній вплив на хід бойових дій на материковій частині України. Про це розповіла керівниця Об'єднаного пресцентру Сил охорони та оборони "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі 24 Каналу.

За словами військової, атаки українських військових триватимуть і надалі.

"Ми чітко позначили свій курс, напрямок руху і закріпили в них розуміння, що звільнятимемо всі свої території і докладатимемо до цього максимальних зусиль", – констатувала Гуменюк.

За її словами логістика ворога ускладнена та уповільнена. В умовах динамічного розвитку подій на полі бою сповільнення логістики може бути не менш критичним, ніж взагалі її обрізання. Коли невчасно постачають боєприпаси, то вже може не бути кому їх постачати.

Тепер окупанти вишукують способи переміщення і розосередження своїх запасів, щоб не бути ураженими в одній точці.

"Зокрема, вони розглядають такий амбітний проєкт – прокладання залізниці по материковій частині тимчасово окупованої України в альтернативу Кримському мосту", – зазначила Гуменюк.

Мова про пряме залізничне сполучення з Маріуполем, Волновахою та Донецьком. Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що росіяни вже почали зводити міст через річку Кальміус.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua