• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Як вплинуть вибори в США на долю України, - версія Подоляка

Глава Офісу президента Михайло Подоляк оцінив ризики для України після виборів США

Глава Офісу президента Михайло Подоляк
Глава Офісу президента Михайло Подоляк
Реклама на dsnews.ua

У Сполучених Штатах Америки не приймуть капітуляцію після виборів президента. Україна й надалі продовжить отримувати необхідну допомогу. Про це каже радник голови ОПУ Михайло Подоляк, повідомляє "ДС" з посиланням на його Twitter.

На думку Подоляка, сьогодні існує версія, що вибори в тій чи іншій країні, у тому ж числі й США, змінять формат підтримки України або ж взагалі припинять її. Втім, цього не станеться.

"Тому, що для того, щоб дійсно припинити підтримку України, будь-який політик-кандидат мав би вийти і прямо сказати: "Ми боїмося Росії; ми хочемо програти слабкій Росії; ми завжди брехали вам, що такі базові цінності, як свобода і демократія, варті того, щоб їх захищати; ми хочемо, щоб у світі панував хаос, війни, тероризм, беззаконня, які спонсорує Росія; ми хочемо, щоб українці, які захищають свою землю, свої сім'ї, свої домівки, зазнали поразки, і ми хочемо, щоб ви жили у світі, де не існує правил і міжнародного права", — пояснив радник Офісу президента України.

За словами високопосадовця, жодна країна світу після виборів не прийме капітуляцію демократії, у зв'язку з чим Україна буде продовжувати отримувати всебічну підтримку до справедливого фіналу в цій війні.

"Тому не витрачайте свої емоції на оцінку фейків, проросійської пропаганди та відвертої дурості", — додав Подоляк.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua