• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Які дії ЗСУ є ключовим фактором у воєнних діях на Донбасі: оцінка британської розвідки

Здатність Збройних сил України вести затяжні бої, а потім відходити на більш вигідні позиції залишатиметься ключовим фактором військової кампанії на Донбасі

Ключовий фактор військової кампанії на Донбасі
ЗСУ / Генеральний штаб ЗСУ
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Міністерства оборони Великої Британії, передає "ДС".

Посилаючись на дані британської розвідки, міністерство зазначає, що українські війська продовжують утримувати позиції в Лисичанську Луганської області.

"Російські війська продовжують здійснювати підхід повзучого оточення з Попаснянського напрямку, усуваючи необхідність форсування річки Сіверський Донець на цій ділянці. Поточні наземні бойові дії, ймовірно, зосереджені навколо Лисичанського нафтопереробного заводу, що в 10 км на південний захід від центру міста", — мовиться у звіті.

Як зазначається, на оперативному рівні російські війська продовжують досягати обмеженого прогресу, намагаючись оточити ЗСУ на півночі Донецької області, наступаючи від Ізюма.

"Цілком ймовірно, що здатність українських сил продовжувати вести затяжні бої, а потім відводити війська в належному порядку, перш ніж потрапити в оточення, і надалі буде ключовим фактором результату кампанії", — прогнозують розвідники.

Як писала "ДС", війська РФ не припиняють обстріл території уздовж річки Сіверський Донець в Луганській області.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua