• USD 36.9
  • EUR 39.7
  • GBP 46.4
Спецпроєкти

Японія надасть 160 млн євро: на що вони підуть

Міністр закордонних справ Японії Кійото Цуджі та міністр економіки, торгівлі та промисловості Кадзучіка Івата заявили про намір Японії надати 160 млн євро на підтримку економічного відновлення України

Реклама на dsnews.ua

Про це політики заявили на зустрічі з представниками японського уряду та бізнесу, передає "ДС".

Вони висловили зацікавленість в розвитку спільних підприємств, зокрема в сферах енергетики, житлового будівництва, критичної інфраструктури, гуманітарного розмінування та підтримки бізнесу.

"Україна зацікавлена у створенні спільних підприємств, особливо у переробній промисловості. Для нас важлива співпраця у сферах АПК, металообробки, машинобудування, критичної сировини та ІТ. Досвід Японії в післявоєнному відновленні може стати в пригоді для економічного відновлення України", — сказав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Представники Японії також обіцяли підтримувати Україну в економічному відновленні, а їхній досвід в післявоєнному відновленні може стати корисним для успішного розвитку української економіки.

Як писала "ДС", 17 листопада президент США Джо Байден та прем'єр-міністр Японії Фуміо Кішіда домовилися посилити санкції проти Росії

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua