• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Єрмак та Ко боротимуться з голодом, який спровокувала Росія

Президент Володимир Зеленський створив робочу групу з підготовки пропозицій щодо надання допомоги державам, які страждають від продовольчої кризи, спричиненої широкомасштабним вторгненням Росії в Україну. Групу очолив керівник ОП Андрій Єрмак

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в указі №748/2022, оприлюдненому на сайті глави держави, повідомляє "ДС".

"Утворити робочу групу з підготовки пропозицій щодо надання допомоги державам, що потерпають від гострої продовольчої кризи", — йдеться у документі.

До складу групи увійшли міністр інфраструктури Олександр Кубраков, глава МЗС Дмитро Кулеба, міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський, заступники керівника ОП Андрій Сибіга та Ростислав Шурма, заступник голови Державного агентства резерву Дмитро Бабак, заступник міністра інфраструктури Юрій Васьков, радники керівника ОП Дарія Зарівна та Михайло Подоляк, заступник міністра економіки – торговельний представник України Тарас Качка, в.о. голови правління АТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" Василь Коваленко, спеціальний представник України з Близького Сходу та Африки Максим Субх, перший заступник міністра фінансів Денис Улютін.

Згідно з указом, робоча група має напрацювати та внести пропозиції щодо постачання української сільськогосподарської продукції державам, які страждають від гострої продовольчої кризи, а також забезпечити моніторинг ефективності наданої допомоги.

За даними ООН, через повномасштабне вторгнення Росії в Україну кількість людей у ​​світі, які відчувають гостру нестачу продовольства, цього року збільшиться на 47 млн ​​– з 276 млн до 323 млн.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua