• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

ЄС попередньо погодив восьмий пакет санкцій проти РФ на рівні послів, — ЗМІ

Країни Європейського Союзу досягли початкової домовленості щодо восьмого пакета санкцій блоку проти Росії за вторгнення в Україну — рішення ухвалено на рівні послів 27 країн блоку

Реклама на dsnews.ua

Про це пише міжнародне агентство Reuters, передає "ДС".

Раніше цього тижня Єврокомісія рекомендувала блоку запровадити додаткові обмеження на торгівлю та запровадити окремі чорні списки, а також погодити стелю цін на морські постачання російської нафти до третіх країн, переважно застрахованих європейськими компаніями.

Посли 27 країн ЄС у Брюсселі обговорили цю пропозицію у п'ятницю і дали перше зелене світло, а остаточне схвалення очікується наступного тижня, повідомили три джерела.

Санкції потребують одностайного вирішення, якщо розбіжності країн здаються надто складними для подолання, справу буде передано на зустріч національних лідерів блоку у Празі 6-7 жовтня, повідомили джерела.

Нагадаємо, США засуджують фейкові "референдуми" та ніколи не визнають анексію українських територій Росією. На Росію та Китай чекають "важкі економічні наслідки" в разі продовження анексії та підтримки агресора.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua