• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Європейські міністри з'їздили на лінію розмежування на Донбасі

У понеділок, 7 лютого, міністри закордонних справ Чехії Ян Ліпавський та Словаччини Іван Корчок, а також федеральний міністр європейських, інтеграційних та закордонних справ Австрії Олександр Шалленберг відвідали лінію розмежування та КПВВ "Станиця Луганська"

dpsu.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресцентру Державної прикордонної служби, повідомляє "ДС".

Делегацію супроводжував заступник Міністра закордонних справ України Микола Точицький.

Міністрів ознайомили з інфраструктурою контрольного пункту в'їзду-виїзду та специфікою пропускних операцій під час перетину лінії розмежування. Також було продемонстровано роботу рентген-сканерів, які з листопада 2021 року забезпечують безпеку та швидкість перетину лінії розмежування під час проходження контрольних процедур.

"КПВВ "Станиця Луганська" — єдиний на Луганщині, до якого не блокується рух дорожнім коридором з боку окупаційної влади, а щоденно з 8:00 до 16:00 здійснюється фактичний пропуск осіб через лінію розмежування", — зазначив начальник Луганського прикордонного загону Юрій Петрів.

Як повідомляла "ДС", 7 лютого до Києва прибули міністри закордонних справ Австрії, Чехії та Словаччини Александер Шалленберг, Ян Ліпавський та Іван Корчок.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua