• USD 36.6
  • EUR 37.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

З Білорусі в Україну можуть перекидувати диверсантів, — МВС

З боку Білорусі можливі провокації, а саме перекидання в Україну диверсійно-розвідувальних груп

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін в ефірі телемарафону, передає "ДС".

"Ми маємо інформацію про можливі провокації, остаточне втягнення Білорусі у російсько-українську війну, — йдеться про можливість направлення відповідних ДРГ. І саме тому нашими правоохоронцями впроваджено посилений режим несення служби на блокпостах", — розповів Єнін.

При цьому він підкреслив, що українці в питанні загрози нападу з Боку білорусі стикаються з масованим застосуванням дезінформації.

"На превеликий жаль, деякі представники місцевої влади підхоплюють цю дезінформацію, поширюючи паніку серед населення", — зазначив Єнін.

Відзначимо, що влада Львова вирішила посилити оборону міста, готуючись до можливого вторгнення білоруських військ..

"Ситуація на білорусько-українському кордоні непередбачувана і в цьому її найбільша складність. Сьогодні зібрав оперативну нараду за участю військового і цивільного керівництва Львова, щоб розуміти, як ми будемо діяти на випадок ескалації з боку Білорусі", — написав мер Львова Андрій Садовий у Telegram.

За підсумками наради було вирішено створити в кожному районі міста штаб оборони і провести додаткову підготовку тероборони. Однак ТрО поки не планують переводити на цілодобове чергування.

Також влада розглядає варіант формування резервних добровольчих батальйонів з працівників міськради і комунальних підприємств.

Крім того, місто продовжить формувати стратегічний резерв продуктів на випадок блокування шляхів постачання.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua