• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

За підривом ГЕС стоїть військово-політичне керівництво РФ та її війська, – в ГУР навели докази

Доказова база про причетність РФ до підриву греблі Каховської ГЕС збирається, є багато свідчень, що за терактом стоїть військово-політичне керівництво країни-агресора та її війська

Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі телемарафону Єдиних новин заявив представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов, передає "ДС".

"Якщо говорити про доказову базу, то вона є, і зараз активно продовжується її збір. Є безліч прямих і непрямих свідчень того, що за цілеспрямованим знищенням греблі ГЕС, йдеться про підрив, стоїть не просто РФ, а військово-політичне керівництво та офіційні війська загарбників", – сказав він.

У розвідці наголосили – Україна інформувала до цього світ, що окупанти здійснювали мінування Каховської ГЕС. Крім того, РФ скоїла злочин, намагаючись зірвати дії українських сил.

"Те, що за тиждень до цього в РФ до нормативно-правової бази було внесено зміни стосовно того, що можна не розслідувати наслідки техногенної катастрофи у воєнний час, здається, це явка з повинною", – сказав представник ГУР.

Юсов зазначив, що весь український сектор Сил безпеки та оборони працюватиме над формуванням і наповненням доказової бази про причетність РФ до підриву греблі.

Як писала "ДС", президент Росії Володимир Путін у телефонній розмові з турецьким лідером Реджепом Ердоганом назвав руйнування греблі Каховської ГЕС "варварською акцією".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua