• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Західні ЗМІ повідомили про початок контрнаступу України

Неназвані джерела заявили в інтерв'ю західним ЗМІ, що Україна у четвер, 8 червня, розпочала довгоочікуваний контрнаступ проти Росії

Генеральний штаб ЗСУ
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляють ABC News та The Washington Post, передає "ДС".

ABC News повідомляє, що двоє українських чиновників, включаючи джерело, близьке до президента Володимира Зеленського, підтвердило, що зараз триває активна фаза українського контрнаступу.

Минулого тижня західні чиновники заявили, що добре підготовлені українські війська збиралися в стратегічних точках поблизу лінії фронту протягом останніх днів.

Українські війська посилили атаки на лінії фронту на південному сході країни, за словами чотирьох представників Збройних сил України, які говорили на умовах анонімності, оскільки вони не мають права публічно обговорювати розвиток подій на полі бою.

До складу українських військ входять спеціалізовані штурмові підрозділи, озброєні західним озброєнням і навчені тактиці НАТО. Атаки на південному сході країни означають значне просування вглиб окупованої Росією території.

Російські так звані "воєнкори" заявляють про запеклі бої в Запорізькій області. Українські захисники можуть мати на меті розірвати так званий сухопутний міст між материковою Росією і окупованим Кримським півостровом, відрізавши найважливіші російські лінії постачання.

Західні ЗМІ припускають, що українські бійці також можуть спробувати звільнити Мелітополь та Енергодар, де розташована Запорізька атомна електростанція.

Нагадаємо, раніше один з неназваних представників НАТО заявив, що за останні дві доби бойові дії на сході України значно активізувалися, що свідчить про початок контрнаступу української армії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua