• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Закарпатські митники виявили цистерну, "набиту" цигарками: контрабандист рвався до Румунії (ФОТО)

На митному посту "Дякове" Закарпатської області, що знаходиться на кордоні з Румунією, співробітники Державної митної служби виявили повну цистерну цигарок

Цистерна з цигарками
Цистерна з цигарками / facebook.com/UkraineCustoms
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці Держмитслужби, передає "ДС".

"На митний пост "Дякове", що на кордоні з Румунією заїхав вантажний транспортний засіб з цистерною під керуванням 41-річного закарпатця. Під час проходження митного контролю, перевізник надав документи та запевняв, що їде в Румунію порожнім для завантаження цистерни газом", — повідомляють митники.

Зазначається, що під час ретельної перевірки цистерни увагу митників привернув нехаректерний звук як для порожньої ємності.

Крім того, у відомстві повідомили, що було виявлено підфарбування шурупів у передній частині цистерни, що говорило про можливий сторонній доступ до внутрішньої частини ємності цистерни.

"Досвідчені інспектори перенаправили транспортний засіб з цистерною на контрольне зважуваня, яке показало суттєву різницю між зазначеною у документах – на 2,5 тонни більше. Оскільки на митному посту "Дякове" відсутнє стаціонарне скануюче обладнання, було вирішено провести рентген цистерни на митному посту "Ужгород". Результат сканера не забарився – підтвердив наявність сторінніх вкладень. Ними виявились сигарети", — повідомили у Службі.

Також зазначається, що наразі триває огляд та вилучення незаконного товару.

    Реклама на dsnews.ua