• USD 36.6
  • EUR 36.1
  • GBP 41.1
Спецпроєкти

Залишатися нейтральними – велика помилка, ми захищаємо всю Європу, – Кличко в інтерв'ю The Times of Israel

Росіяни не зупиняться на Маріуполі чи на півдні України і навіть на всій Україні. Їхня мета – відтворити неорадянську імперію, тому Україна захищає зараз не лише свою територію, а й усю Європу

Віталій Кличко
Віталій Кличко
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив Віталій Кличко в інтерв'ю The Times of Israel, передає "ДС".

"Ми боремося і захищаємо не лише наші будинки та нашу Батьківщину. Ми насправді захищаємо цінності та захищаємо Європу. Я знаю менталітет росіян, росіяни заходять настільки далеко, як їм дозволяють. І саме тому ми зараз боремося за всіх у Європі, захищаємо Європу. Найбільшою помилкою буде думати, що вони будуть задоволені частиною Маріуполя та півднем України. Вони мають плани окупувати всю Україну. І це лише перший етап путінської спроби відтворити неорадянську імперію. Вони говорять про країни Балтії, зараз кажуть про Польщу. Ми також ніколи не маємо забувати, що частина Німеччини була частиною радянської імперії", — заявив Кличко.

Він дорікнув лідерам країн, які займають нейтральну позицію.

"Це велика помилка — вважати війну чимось далеким і займати нейтральну позицію. Україна завжди була мирною країною, де мешкають мирні люди. Ми ніколи ні до кого не були агресивними А те, що зробила Росія, — це порушення всіх міжнародних правил. Зрештою це може торкнутися інтересів Ізраїлю. І моє послання таке: припиніть торговельні відносини з Росією, бо кожен цент, кожен долар, який ви відправляєте до Росії, — це криваві гроші", — наголосив Віталій Кличко.

 

    Реклама на dsnews.ua