• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Залужний заявив, що у разі нападі Росії ЗСУ битимуться до останньої каплі крові

Україна уважно стежить за переміщенням російської армії біля кордонів. У разі вторгнення Збройні сили України будуть "битися до останньої краплі крові"

Валерій Залужний
Валерій Залужний
Реклама на dsnews.ua

Про це головнокомандувач збройними силами України генерал-лейтенант Валерій Залужний сказав в інтерв'ю телеканалу Sky News, передає "ДС".

Так, Залужний заявив, що його місія як головнокомандувача полягає в тому, щоб підготувати ЗСУ для виконання завдань із захисту держави.

"У мене є Батьківщина, яку мені потрібно захищати, і у мене є Збройні сили, які мають бути готовим захищати нашу країну. Також можу додати, що ми взагалі ні на кого не збираємося нападати. Але ми будемо захищати нашу землю до останньої краплі крові", — заявив Залужний.

На запитання журналіста, чи зможуть ЗСУ протистояти великомасштабному російському вторгненню генерал-лейтенант відповів, що вони це роблять починаючи з 2014 року.

На закінчення Залужний заявив, що британська місія з навчання українських військових є вкрай важливою для України, особливо в умовах ймовірного розширення агресії РФ. Близько 100 британських військових вже навчили близько 20 тисяч бійців ЗСУ.

Як писала "ДС", за даними ЗМІ, офіційні представники адміністрації президента США вважають, що президент Росії Володимир Путін відклав можливе вторгнення в Україну ближче до весни через надто "м'яку погоду".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua