• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Запобіжний захід Порошенку: у ДБР не задоволені рішенням суду та готові піти в апеляцію

Державне бюро розслідувань вважає, що рішення суду щодо обрання запобіжного заходу п'ятому президенту України Петру Порошенку у справі про державну зраду "є таким, що не забезпечить належної поведінки підозрюваного". ДБР може оскаржити це рішення у апеляційній інстанції

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві на сайті Бюро, передає "ДС".

У ДБР наголосили, що "в ухвалі щодо обрання запобіжного заходу слідчим суддею констатовано законність та обґрунтованість підозри Порошенку в інкримінованих йому кримінальних правопорушення".

У Бюро нагадали, що на Порошенка судом покладено наступні обов’язки:

  • прибуття за кожною вимогою до органу досудового розслідування, прокурора, слідчого судді, суду;
  • не відлучатися з міста Києва та Київської області без дозволу слідчого, прокурора або суду;
  • повідомляти слідчого, прокурора або суд про зміну свого місця проживання та/або роботи;
  • здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

"Вважаємо, що рішення суду щодо обрання запобіжного заходу п'ятому Президенту України є таким, що не забезпечить належної поведінки підозрюваного Петра Порошенка, а тому у сторони обвинувачення є всі підстави для його апеляційного оскарження", — вказано у повідомленні Держбюро розслідувань.

Нагадаємо, 19 січня Печерський райсуд Києва обрав Порошенку по "вугільній справі" запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Так, суд зобов’язав політика здати паспорти для виїзду за кордон. Порошенко подасть апеляцію на це рішення.

Як повідомляла "ДС", сторона обвинувачення на засіданні 17 січня просила Печерський суд заарештувати Петра Порошенка на два місяці з альтернативою застави у 1 млрд гривень, зобов'язати його здати паспорти, а також носити електронний браслет.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua