• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Збройним силам потрібні важка техніка та резерви, — Резніков про контрнаступ

Сили оборони України готуються до контрнаступу. У зв’язку з цим українським військовим потрібні важка техніка та резерви, які пройшли підготовку та тренування

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков під час зустрічі з делегацією Комітету Євросоюзу з питань політики та безпеки на чолі із головою Дельфіною Пронк, передає "ДС".

Міністр розповів європейським партнерам про ситуацію на передовій: на північному, східному та південному напрямках. Також обговорювалася допомога Збройним силам України з боку ЄС та професійна підготовка українських воїнів за кордоном.

"Завдяки постачанню західного озброєння ЗСУ мають успіхи на полі бою. Проте ми готуємось до контрнаступальної операції, тому Україні необхідні, насамперед, важка техніка та підготовлені резерви", – наголосив Резніков.

Він уточнив, що Україна зацікавлена в тренуваннях військових на всіх рівнях. Йдеться як про індивідуальну підготовку, так і про колективні навчання підрозділів бригадного рівня.

Крім того, обговорювалися євроатлантичні перспективи України. Резніков зазначив, що наша держава очікує на майбутній саміт НАТО у Вільнюсі. Міністр нагадав, що українська армія єдина в світі знає, як воювати проти російського агресора.

"Головною загрозою для НАТО є Росія. І лише Україна на практиці знає, як боротися з ворогом всього цивілізованого світу. Тож набуття нашою державою членства в НАТО та Євросоюзі є одним із ключових елементів міцної системи міжнародної безпекової архітектури", – заявив міністр.

Як повідомляла "ДС", раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що Збройні сили України поки що не можуть розпочати контрнаступ, який був запланований на весну, оскільки зараз недостатньо зброї.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua