• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Зеленський анонсував нові масштабні санкції проти РФ (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський анонсував масштабні санкційні пакети та сильний з точки зору співпраці з партнерами наступний тиждень

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йшлося у вечірньому зверненні глави держави, передає "ДС".

Зеленський згадав про введені у суботу санкції проти 220 компаній і 51 фізичної особи, що пов’язані з російським ВПК.

"Не всі з них діють на території держави-терориста, деякі – в інших країнах. Але глобальний тиск отримають всі. Крок за кроком ми збираємо повні дані про всіх, хто працює на агресію – прямо чи опосередковано. Кожна така особа буде заблокована, і наші, українські, санкції або вже синхронізовані, або будуть синхронізовані із санкціями вільного світу.

Коли Росія починала цю агресію, там дивились на світ як на себе у дзеркало. Там думали, що нібито усі в світі – такі ж цинічні і нібито – так само зневажають людей, як господарі Росії. Але світ інший – світ допомагає нам захищати життя. І кожен, хто йде проти світу, стане маргіналом. Росія нічого не здобуде і все програє. Разом із тими, хто ще якось намагається їй допомагати в терорі.

Ми продовжимо наші санкційні кроки, і на черзі є нові санкційні пакети – іще більш масштабні", — сказав президент.

Зеленський також подякував Японії, Фінляндії, Німеччині, Канаді та Ісландії за рішення для допомоги Україні цього тижня.

"Наступний тиждень теж зробимо сильним з точки зору нашої співпраці з партнерами, жодного тижня не втрачаємо", — сказав він.

Зазначимо, 27 травня Зеленський запровадив санкції проти понад 200 російських та білоруських компаній, серед яких багато ремонтних заводів.

До списку потрапили структури МТС і РЖД, а також білоруські компанії — зокрема Мінський автомобільний завод, Мінський механічний завод імені С.І. Вавілова, "Вітебський завод радіодеталей "Моноліт", "Оршанський авіаремонтний завод".

Російські заводи також вже під санкціями, серед яких Карачевський завод "Електродеталь", "Сарапульський Радіозавод", "Челябінський ковальсько-пресовий завод" тощо.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua