• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

Зеленський доручив спростити виїзд студентів за кордон

Президент України Володимир Зеленський доручив полегшити виїзд за кордон студентів немобілізаційного віку у рамках академічної мобільності

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленнях пресслужби Офісу президента та міністра освіти України Оксена Лісового у Facebook, передає "ДС"

За інформацією відомства, Зеленський сьогодні, 17 листопада, провів зустріч зі студентами. У президента поцікавилися, чи можна полегшити виїзд учнів за кордон з метою навчання та стажування.

Глава держави у відповідь наголосив, що у питанні виїзду за кордон необхідно уникнути чинники, які можуть створити психологічну напругу між військовими на фронті та цивільними. Тому в цьому питанні потрібне справедливе рішення.

"Окремі програми, за якими люди немобілізаційного віку, вчені для розвитку чи отримання знань, необхідних Україні… Я вважаю, що Міністерство (освіти та науки, — "ДС") має опрацювати і дати вам можливість принести ці знання в Україну", — підкреслив Зеленський.

У свою чергу міністр освіти Оксен Лісовий вже зазначив, що його відомство розпочне пошук вирішення проблеми виїзду за кордон студентів немобілізаційного віку.

Нагадаємо, граничний вік призову українців на військову службу зараз становить від 27 до 60 років.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua