• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Зеленський хоче до НАТО та превентивних санкцій проти Росії

Президент Володимир Зеленський закликає західних партнерів до "конкретики" та запровадження превентивних санкцій проти Російської Федерації

Реклама на dsnews.ua

Про це український лідер заявив на пресконференції для представників іноземних ЗМІ, передає "ДС".

"Ми прагнемо конкретики. На щось повинні розраховувати. Тому НАТО — це безпекові гарантії. Це перше питання. А друге питання — це рівень нашої армії. Незважаючи на те, коли ми будемо в НАТО, або ми не будемо в НАТО… Не все від нас залежить, на жаль. Ми точно розвиваємо нашу армію", — зазначив Зеленський.

Президент підкреслив, що Україні протистоїть грізний агресор.

"Ми точно розуміємо, якщо ми не в НАТО, то захищаємо себе самі. І коли ти захищаєш себе сам, коли ти сам на сам з дуже-дуже непростою державою (Росією, — "ДС")… Ти запитуєш, що таке санкції після? А для кого вони адресовані?", — сказав Зеленський.

Український лідер не розуміє, навіщо відкладати санкції.

"Навіщо нам санкції потім? У нас 15 тисяч загинуло, а багато країн обговорюють санкції після… (початку повномасштабного вторгнення, — "ДС")", — звернувся до іноземних журналістів Зеленський.

Як писала "ДС", США розглядають швидке запровадження санкцій проти Росії у разі повномасштабного вторгнення в Україну, які торкнуться важливих для Кремля сфер економіки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua