• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Зеленський хоче розбудовувати Україну за ізраїльським зразком

Після перемоги у війні, яку розв’язала Росія, Україна будуватиме європейську державу зі значною лібералізацією багатьох сфер і процесів, але з потужною системою безпеки й оборони на зразок ізраїльської

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав президент Володимир Зеленський під час спілкування зі студентами та професорами провідних освітніх закладів Ізраїлю, передає "ДС".

"Я думаю, що в багатьох сферах на нас чекають дуже схожі з вашою прекрасною державою речі. Ми будемо розуміти, що наш сусід — російська федерація. Ми будемо розуміти, що навіть після того, як ми закінчимо війну та переможемо, Росія може знову через 10-20 років піти в наступ. Я не кажу, що це неодмінно буде. Але ми більше не віримо російському сусідові", — пояснив він.

За словами глави держави, велику роль у післявоєнній Україні відіграватимуть безпекові інституції, забезпечення безпеки в усіх публічних місцях, у суспільстві.

"Це стосується як кордонів нашої держави, так і безпеки всередині країни. З таким сусідством бомбардування, крилаті ракети чи ще щось можуть бути в будь-який момент. Тому буде також розвинена протиповітряна оборона нашої держави", — наголосив Зеленський.

Водночас він зауважив, що в Україні будуть лібералізовані багато речей: "Ми вже це зробили, підготували багато законопроєктів, реформ у нашій державі. Потрібно, щоб у країні без будь-якої бюрократії все дуже швидко розвивалося".

Нагадаємо, раніше посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук закликав Єрусалим продати нашій країні систему ППО "Залізний купол".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua