• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Зеленський назвав можливу мету зустрічі з Путіним

Порядок денний можливої зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним залежить, перш за все, від моменту такої зустрічі. Однак мета таких переговорів із самого початку була така — це обмін, деокупація та закінчення війни

Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський сказав в інтерв’ю журналістам з нагоди 3-ї річниці інавгурації, передає "ДС".

"(Чи завершить війну розмова з Путіним — ред.) залежить від моменту, коли ми будемо зустрічатися. Мета (зустрічі — ред.) змінюється. Як і гібридна війна, так, чесно, буде й гібридний мир і гібридні зустрічі", — зазначив Зеленський.

Президент підкреслив, якби він сьогодні зустрівся з Путіним, то питання Маріуполя було б в адженді.

"Якщо зустрічатимемося через 2-3 місяці, цього питання може і не буде… Якби ми зустрічалися сьогодні, знаємо, що окуповано, а що — деокуповано. Якщо ми зустрічатимемося через 2 місяці — ми не знаємо, в якому стані це буде… Вирішувати питання про обмін, деокупацію, мир, зупинку війни. Ось і вся адженда. Вона така й була спочатку. Тобто вона була не така конкретна, тому що не було конкретики в результатах поточної війни", — пояснив Зеленський.

Він висловив впевненість, розмова України та Росії вона точно буде, але не відомо якому форматі: з посередниками, без посередників, в широкому форматі чи на рівні президентів.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія не увійде до числа гарантів безпеки України.

Він також вважає, що повернення територій до лінії розмежування 23 лютого буде "перемогою", адже наразі потрібно берегти найцінніше – життя українських людей, зокрема військових.

 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua