• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Зеленський не виключив атаки Кремля на Україну 14 жовтня

У п'ятницю, 14 жовтня, українці особливо не повинні ігнорувати повітряні тривоги, оскільки Росія може влаштувати провокацію у зв'язку зі святкуванням Дня захисників та захисниць України

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент під час свого відеозвернення, повідомляє "ДС".

"Не розслабляємось. Б’ємо ворога. Дотримуємось правил безпеки. Дослухаємось до сигналу повітряної тривоги – особливо завтра. І робимо все, щоб посилити Україну", — наголосив він.

Також глава держави привітав рішення Парламентської Асамблеї Ради Європи визнати терористичним режим, що править в РФ.

"Маємо потужний відгук від ПАРЄ – це перша міжнародна організація, яка визначила наявний в Росії режим як терористичний. Дуже важливо, що це політичний сигнал. Сигнал усім державам – членам Ради Європи й усім державам світу, що з цією терористичною групою, яка привласнила собі Росію та розвʼязала найстрашнішу за 80 років війну в Європі, – немає про що говорити", — сказав він.

За словами Зеленського, весь світ "знаєціну тому фарсу, який Росія влаштувала на окупованій території під виглядом псевдореферендумів".

Як повідомляла "ДС", 13 жовтня ПАРЄ визнала правлячий у Росії режим терористичним. За документ проголосували 99 делегатів, а утримався лише один.

Резолюцію "Територіальна цілісність України: захист принципів Статуту ООН" 12 жовтня підтримали 143 із 193 країн – членів організації, п'ять проголосували проти, 35 (у тому числі Індія та Китай) утрималися. Проти виступили Білорусь, Північна Корея, Нікарагуа, Росія та Сирія.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua