• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Зеленський оприлюднить деталі своєї формули миру

Президент Володимир Зеленський оприлюднить свою формулу миру в Україні на спеціальному засіданні Ради безпеки ООН 20 вересня

Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив під час виступу на засіданні Генеральної асамблеї ООН, передає "ДС".

"Завтра я представлю деталі на спеціальному засіданні Ради Безпеки ООН. Головне, що йдеться не лише про Україну. Понад 140 держав та міжнародних організацій повністю або частково підтримали українську формулу миру. Українська формула миру стає глобальною", — сказав він, зазначивши, що вперше основні засади формули миру були представлені на засіданні Генасамблеї ООН минулого року.

Зеленський зазначив, що формула порпонує рішення та кроки, які зупинять усі форми озброєння, які Росія застосувала проти України та інших країн.

"Подивіться — вперше в новітній історії ми маємо шанс припинити агресію на умовах нації, яка зазнала нападу. Це реальний шанс для кожної нації — домогтися того, щоб агресія проти вашої держави, якщо вона, не дай Боже, станеться, закінчилася не тим, що ваша земля буде розділена і ви будете змушені підкоритися військовому чи політичному тиску, а тим, що ваша територія і суверенітет будуть повністю відновлені", — підкреслив президент.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua