• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Зеленський, прибувши на саміт "Великої сімки", провів уже третю зустріч - цього разу з прем’єр-міністром Індії Нарендрою Моді

Президент України проінформував про ініціативу української формули миру та запросив Індію приєднатися до її реалізації

Нарендор Моді та Володимир Зеленський
Нарендор Моді та Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

У межах робочого візиту до Японії для участі в саміті країн "Групи семи" Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Прем’єр-міністром Індії Нарендрою Моді. Це — перша з початку великої війни зустріч, пише "ДС", з посиланням на сайт Офісу президента.

Президент подякував Індії за підтримку територіальної цілісності й суверенітету нашої держави, зокрема на майданчиках міжнародних організацій, висловив подяку за надання гуманітарної допомоги Україні, розповів про потреби України в гуманітарному розмінуванні та мобільних шпиталях.

"Війна принесла багато криз і страждань. Депортовані діти, заміновані території, знищені міста, зруйновані долі", – сказав Володимир Зеленський. 

Глава держави детально поінформував Нарендру Моді про українську формулу миру й запросив Індію приєднатися до реалізації ініціативи.

Зі свого боку Прем’єр-міністр Індії подякував за допомогу, надану індійським студентам під час евакуації з України у зв’язку з повномасштабним російським вторгненням.

Нагадаємо, Зеленський уже зустрічався в Японії із Прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком та Прем’єр-міністром Італії Джорджею Мелоні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua