• USD 41.2
  • EUR 44.7
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Зеленський запросив оборонні підприємства США до співпраці: яке озброєння хочуть випускати

Президент Володимир Зеленський у США зустрівся з топменеджерами провідних американських оборонних компаній

Зустріч у посольстві США
Володимир Зеленський зустрівся з топменеджерами провідних американських оборонних компаній / Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Офісу президента, передає "ДС".

Зустріч проходила в посольстві України у США. У ній взяли участь представники компаній BAE Systems, Day & Zimmermann, Boeing, Sierra Nevada Company, Northrop Grumman, RTX, Lockheed Martin, General Dynamics, D&M Holding, AeroVironment, Amentum. 

Зеленський запросив американські оборонні підприємства до роботи на українському ринку та співпраці з вітчизняними підприємствами. Глава держави зазначив, що Україна суттєво збільшила власне виробництво боєприпасів та озброєння, але є потреба в посиленій міжнародній кооперації.

Під час зустрічі обговорили перспективи спільного оборонного виробництва — насамперед боєприпасів, систем ППО, гармат, бронетехніки та безпілотників, забезпечення ремонту й обслуговування військової техніки.

Крім того, "Укроборонпром" та компанія Northrop Grumman підписали угоду щодо створення нового виробництва боєприпасів середнього калібру відповідно до стандартів НАТО.

Як писала "ДС", Міністерство оборони України утворює "Оборонний фонд" — він працюватиме над спільними оборонними підприємствами з союзниками.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua