• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Зеленський призначив керівника Київської облдержадміністрації

Президент Володимир Зеленський призначив головою Київської обласної державної адміністрації Олексія Кулібу

President.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби глави держави, повідомляє "ДС".

Зеленський вручив Кулебі службове посвідчення, привітав із призначенням та висловив сподівання, що його знання та досвід сприятимуть динамічному розвитку регіону та розкриттю його потенціалу.

Довідка. Олексій Кулеба народився 1983 року в місті Києві. У 2005-му закінчив Київський національний економічний університет (магістр з міжнародної економіки). У 2005-2008 роках був аспірантом Національної академії державного управління при Президентові України. Кандидат наук з державного управління. Викладав правознавство в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова. Був радником на громадських засадах генерального директора комунального підприємства з охорони, утримання та експлуатації земель водного фонду м. Києва "Плесо". Обіймав посаду директора Департаменту міського благоустрою КМДА. Має досвід підприємницької діяльності.

До призначення Олексій Кулеба обіймав посаду першого заступника голови Київської міської державної адміністрації щодо здійснення самоврядних повноважень.

Як повідомляла "ДС", 2 лютого Кабінет міністрів погодив призначення Олексія Кулеби новим головою Київської обласної державної адміністрації.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua