• USD 29.3
  • EUR 30.1
  • GBP 35.1
Спецпроєкти

Зеленський розповів, за яких умов буде випускати політиків з України

Президент України Володимир Зеленський, коментуючи виїзд посадовців за межі України, сказав, що з країни може виїхати будь-хто, але має повернутися з результатом з трьох питань

Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це глава держави повідомив на пресконференції, яка транслювалася в ефірі інформаційного телемарафону, передає "ДС".

"Виїжджають лише у тому випадку, коли це зустрічі, які стосуються лише України. Є три причини: санкції, фінанси, зброя. Будь-який політик може виїжджати з цих причин, більше не можна, політик виїжджати не може", – сказав Зеленський.

За словами Зеленського, приблизно через місяць після початку війни окремі місцеві чиновники, депутати та представники правоохоронних органів почали їхати.

"Якщо хтось їде –значить, він дезертир", – вважає президент.

Зокрема, у поставленому президенту запитанні згадувалося про п'ятого президента України Петра Порошенка, якого нещодавно не випускали з України.

На це Зеленський відповів, що не має бажання, сил та енергії боротися політично з кимось. Він додав, що не бачить у цьому сенсу та розумної поведінки людини.

"Є конкретні кроки, про які я можу відверто сказати: війна почалася, є рішення, що чиновники не виїжджають із країни… Я своїм прикладом це роблю. Не тому, що найкращий, ні. Бо якщо я виїжджатиму, то й вони мають право", – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, пізно ввечері 27 травня народного депутата, лідера "Європейської солідарності" Петра Порошенка не пропустили через державний кордон. У його команді кажуть, що він їхав у відрядження на Парламентську асамблею НАТО за погодженням з головою Верховної Ради.

Пізніше стало відомо, що підставою відмови у виїзді лідеру "Європейської солідарності" народному депутату Петру Порошенку прикордонники назвали проблему з підтвердженням дійсності дозвільного документу.

30 травня Порошенко з третьої спроби все ж таки зміг покинути Україну.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua