• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Зеленський розповів у Раді безпеки ООН, як зупинити Росію

Росію необхідно виключити зі всіх міжнародних організацій та запровадити щодо неї максимальні санкції. Це дозволить зупинити її агресію проти України

https://president.gov.ua/
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський на засіданні Ради безпеки ООН, передає "ДС" із посиланням на "РБК-Україна".

Президент запропонував алгоритм із чотирьох кроків, спрямований на зупинку агресії Російської Федерації.

По-перше, необхідно забезпечити повну ізоляцію Росії. Зеленський заявив, що країна не може залишатися членом Ради безпеки ООН із правом вето, якщо влаштовує геноцид і погрожує ядерними ударами.

Росію слід виключити із усіх міжнародних організацій. Якщо таке виключення важко досягти з процедурної точки зору, потрібно призупинити її участь.

По-друге, потрібно посилити санкції проти Росії. Будь-які анексії у світі — це злочин проти будь-якої держави, оскільки непорушність кордонів є життєво важливим принципом.

По-третє, будь-які злочинні дії Росії нічого не змінюють для України — ми не піддамося шантажу терористів.

Президент наголосив, що йде війна, і українці на ній захищають незалежність та міжнародне право як таке. Україна має отримати всі види допомоги для своєї оборони, аби агресор програв.

По-четверте, Україна має отримати чіткі та юридично обов'язкові гарантії колективної безпеки. Також Зеленський наголосив на важливості нової архітектури безпеки світу.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua