• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

Зеленський розповів учасникам Венеційського кінофестивалю про війну та загиблих дітей (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський під час звернення до учасників і гостей Венеційського кінофестивалю показав список загиблих дітей у війні проти Росії

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відео звернення глава держави опублікував у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

"Ви побачите те, що більшість зазвичай не бачать — невіддільна частина кожного фільму, на яку далеко не кожен звертає увагу. Важливі імена, які йдуть у забуття та невідомість", — заявив президент.

Зеленський закликав учасників Венеційського кінофестивалю не мовчати, не боятися, не відвертатися, не проходити повз та не бути байдужим до війни в Україні.

Відтак він показав титри з іменами загиблих у війні українських дітей з датами та місцем смерті. Щодо деяких діток відсутня інформація про їхні імена та вік.

У відео сказано, що прізвища дітей не публікуються без дозволу їхніх батьків. Загалом там згадані 358 загиблих дітей станом на 29 серпня, коли було створене це відео.

Також вказано, що 735 дітей зазнали поранень, 223 зникли безвісти, 7 013 були викрадені або насильно вивезені з України.

А ще у відео йдеться про те, що російська армія атакувала 2061 школу та 798 дитячих садочків.

Згідно з даними Офісу генпрокурора, станом на 1 вересня відомо про загибель 380 дітей, ще щонайменше 736 зазнали поранень.

Більш як 6 мільйонів людей були змушені залишити свої домівки та переїхати в інші регіони України. Більш як 5 мільйонів, переважно жінок і дітей, знайшли прихисток за кордоном, йдеться у відео.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua