• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Зеленський змінив голову Буковини

Президент Володимир Зеленський змінив голову Чернівецької обласної державної адміністрації. Він звільнив Сергія Осачука та призначив Руслана Запаранюка

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в указах №№ 485/2022 та 486/2022, передає "ДС".

Так, указом №485/2022 президент звільнив Сергія Осачука з посади голови Чернівецької обласної державної адміністрації.

Указом №486/2022 на посаду голови Чернівецької ОДА призначено Руслана Запаранюка.

"В умовах воєнного стану через повномасштабне вторгнення РФ пріоритетом для держави є злагоджена робота митниці, що не перешкоджає руху гуманітарних вантажів, облаштування пунктів пропуску на державному кордоні, надання соціальних послуг тимчасово переміщеним особам, які були вимушені виїхати з регіонів України, де ведуться бойові дії, тощо", — сказано у повідомленні прес-служби президента.

Довідка. Руслан Запаранюк народився 1974 року в с. Нижні Станівці Чернівецької області. У 1997-му закінчив Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича (спеціальність "фізик, викладач"), у 2003 році – Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету (спеціальність "економіст з обліку та аудиту").

Працював на різних посадах у фінансовому секторі Чернівецької області. Із липня 2014 року до цього часу – начальник філії Чернівецького обласного управління АТ "Державний ощадний банк України".

Як повідомляла "ДС", 14 червня Кабінет міністрів схвалив звільнення Сергія Осачука з посади голови Чернівецької облдержадміністрації.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua