• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Зеленський зустрівся з головою ЦРУ, обговорили можливе вторгнення Росії, - CNN

Директор ЦРУ Вільям Бернс минулого тижня зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським для обговорення російської агресії. Також очільник американського відомства провів переговори з українською розвідкою

Директор ЦРУ Вільям Бернс;
Директор ЦРУ Вільям Бернс;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні видання CNN, передає "ДС".

"ЦРУ вже давно дотримується політики не коментувати та публічно не оголошувати про подорожі свого директора", — пояснили у ЗМІ відсутність офіційних відомостей про візит.

За інформацією джерел в адміністрації США, Бернс у Києві "мав консультації з колегами з розвідки" стосовно ймовірного вторгнення Росії в Україну. Також американські медіа пишуть про зустріч глави ЦРУ із президентом Зеленським.

"Бернс упродовж кількох місяців був ключовим посередником між США, Росією й Україною, оскільки РФ продовжувала нарощувати свої сили поблизу України. Він навіть провів рідкісну розмову з Путіним у Москві на початку листопада, аби висловити "серйозну" стурбованість США діями Росії", — зазначила rореспондентка CNN Наташа Бертран, яка висвітлює в Білому домі питання, пов’язані з нацбезпекою США.

Як писала "ДС", радник президента США із національної безпеки Джейк Салліван попередив, що Росія може сфабрикувати привід для відкритого вторгнення на територію України.

Окрім того, за даними CNN Росія підготувала групу оперативників для проведення операції під чужим прапором на сході України, щоб створити привід для вторгнення в країну.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua