• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Зеленський вважає, що РФ використовує війська на кордоні з Україною для психологічного тиску

Президент Володимир Зеленський впевнений, що накопичення російських військ на кордонах України є лише психологічним тиском

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив під час зустрічі з представниками ділових кіл – членами Європейської Бізнес Асоціації, передає "ДС" із посиланням на пресслужбу очільника держави.

"Ми вважаємо, що накопичення військ біля кордонів – це психологічний тиск з боку наших сусідів. Ми нічого нового в цьому не бачимо. Щодо того, чи є ризики, – ризики є й не закінчуються з 2014 року. Питання в градусі цих ризиків і як ми на них реагуємо", – цитує президента його пресслужба.

Тож, як зазначив Зеленський, безпекове питання не повинне впливати на життєдіяльність країни. Президент наголосив, що економічна ситуація в Україні сьогодні стабільна, що відбивається на зміцненні гривні.

"Головне завдання президента й уряду країни – бізнес, економіка, інвестиційний клімат. Усі розуміють, який у нас сусід, але це не повинно впливати на економіку", – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, раніше президент Росії Володимир Путін закликав "домагатися" від США та НАТО юридично закріплених так званих "гарантій безпеки".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua