• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Зеленський вважає, що Україну змушуватимуть почати переговори з РФ, - ЗМІ

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими місяцями на Україну посилиться тиск з метою пошуку миру шляхом переговорів

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський сказав дипломатам перед початком саміту в Саудівській Аравії, передає "ДС" із посиланням на NYT.

"Є країни, які можуть допомогти з безпековими та політичними пунктами мирного плану. Є країни, чий гуманітарний вплив, роль і традиції в міжнародних відносинах можуть допомогти з поверненням українських дітей, які були насильно депортовані до Росії, з поверненням наших солдатів, як військових, так і цивільних полонених", – сказав політик.

Зеленський вважає головним пріоритетом дати світові зрозуміти, що будь-яке завершення війни, яке залишить контроль Росії над значною частиною України, буде слугувати лише прелюдією до більшого насильства.

"Сила наших воїнів на фронті значною мірою є наслідком сили наших домовленостей з нашими друзями та партнерами", – наголосив Зеленський.

Як писала "ДС", сьогодні у Саудівській Аравії, у місті Джидда, розпочався саміт щодо "формули миру" України. На нього приїхали радники з національної безпеки та інші високопоставлені чиновники з приблизно 40 країн.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua