• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Зеленський зустрівся з головою Сенату Франції: про що говорили

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Головою Сенату Французької Республіки Жераром Ларше та делегацією верхньої палати французького парламенту, що перебуває з візитом в Україні

Володимир Зеленський та Жерар Ларше
Володимир Зеленський та Жерар Ларше
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Офісу президента, передає "ДС".

"Ми цінуємо вашу увагу до України. Для мене було честю виступати в парламенті Франції. Вдячні за послідовну, дієву підтримку Францією суверенітету України, нашої територіальної цілісності", — зазначив президент України, вітаючи французьких сенаторів.

Президент подякував французьким парламентарям та всьому французькому народові за важливу й багатопланову підтримку України – безпекову, гуманітарну та фінансову.

Президент також поінформував сенаторів про розвиток ситуації на фронті. Сторони обговорили питання подальшого нарощування допомоги для сил оборони України.

Глава держави також наголосив, що якнайшвидше відновлення миру в Україні залишається першочерговим пріоритетом. Особливо важливим для цього є напрацювання дієвих гарантій безпеки для України. Володимир Зеленський зазначив, що Франція є одним з ключових партнерів України в цьому напрямі.

Президент подякував за готовність Франції взяти активну участь у цьому процесі та за намір сприяти у відновленні Чернігівської області.

Глава держави відзначив важливу роль Франції в отриманні Україною статусу кандидата в члени Європейського Союзу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua