• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Зеленського просять дозволити українкам мати кількох чоловіків: зареєстровано кумедну петицію

На сайті президента України з'явилася петиція з пропозицією ухвалити закон "Про багатомужність" для жінок, які проживають у малих містах, селищах міського типу та селах

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Примітно, що таку петицію 16 серпня зареєстрував чоловік — Пестерєв Іван Леонідович, передає "ДС".

"Кожен чоловік беручи жінку за дружину платитиме 5–10% від свого офіційного заробітку залежно від суми. Це буде плата чоловіка за те, що він офіційно одружений. Якщо чоловік захоче провести деякий час зі своєю дружиною, він має домовитися з дружиною на тих умовах, які запропонує вона", — йдеться у повідомленні.

За словами автора петиції, всі витрати за час, проведений з ним, має брати на себе чоловік.

"Сама дружина вирішуватиме, у якого чоловіка проживатиме залежно від тих житлово-комунальних умов, які їй надасть кожен із чоловіків. У цьому випадку всі витрати за їжу, комунальні послуги та підтримання житла у задовільному стані бере чоловік. Або зовсім жити у батьків, або в орендованому житлі, або у власному. Дружина може проводити час із кожним зі своїх чоловіків за бажанням. Якщо дружина захоче працювати десь, усі зароблені нею гроші вона має повне право витрачати на себе", — пише Пестерєв.

Він також запропонував інші "новації".

"Якщо чоловік захоче мати дітей від дружини — лише за згодою та домовленістю з нею. У цьому випадку він оплачує час вагітності, народження та 3 роки після народження, якщо дружина не живе на його території. Оплата за вагітність та 3 роки після обговорюється заздалегідь у вигляді певної суми та послуг, які надасть чоловік. Якщо дружина живе не з тим чоловіком, від якого завагітніла, то той, з яким вона живе, має скрізь допомагати. Дружина зобов'язана давати бачити чоловікові свою дитину протягом 3 років. Після 3 років вона вирішує: залишити дитину собі чи віддати батькові", — йдеться у петиції.

Іван Пестерєв покладає на чоловіків та інші обов'язки.

"Якщо дитина залишиться з матір'ю, то чоловік, від якого дитина, повинен платити додатково 25% від зарплати на користь дитини до 18 років або до кінця навчання. Якщо мати вирішує віддати дитину батькові, то вона дитині нічого не винна. Чоловік у якої живе дружина з дитиною не від неї, нічого не платить на користь цієї дитини, крім тих випадків, коли дитина її. У цьому випадку забезпечення дитини повністю лягає на її плечі", — пише він.

Передбачив Пестерєв і можливість розлучення в таких "багаточоловічих" сім'ях.

"Розлучення відбувається за згодою обох сторін або тоді, коли чоловік надає незаперечні докази, що він не може сплачувати щомісячний внесок за шлюб. За процедуру розлучення оплачує чоловік. Якщо дружина протягом усього шлюбу не жила на його території, а лише деякий час проводила з ним дозвілля, то він їй нічого не винен. Якщо вона жила в нього, він повинен віддати кошти лише за ті речі, які вона купувала в будинок. За бажанням чоловік може віддати частину майна", — пише автор петиції.

Крім того, Пестерєв "регламентував" питання спадщини.

"Після смерті чоловіка його власність насамперед дістається дитині, незважаючи на те, з ким вона проживає, потім дружині, незалежно від того, проживала вона на її території чи ні, потім родичам", — йдеться у петиції.

Також її автор скаржиться на життя у невеликих населених пунктах України.

"У малих містах, селищах та селах де офіційна зарплата досить мала чи зовсім немає роботи, це дозволить збільшити кількість шлюбів, народжуваність та зменшити кількість розлучень. Дозволить чоловікам з низьким рівнем доходу планувати свої витрати, при цьому залишаючись у шлюбі. Якщо він бачить, що не може багато витрачати, то просто сплачує щомісячний внесок за шлюб. Коли з'являються вільні гроші і він хоче влаштувати собі дозвілля, просто зв'язується із дружиною і разом із нею планує", — пише Пестерєв.

Свою ініціативу він пояснює економічними чинниками

"Якщо дружина живе в нього і бачить, що в найближчому майбутньому у нього зменшиться дохід, то віддає дружину іншому чоловікові на утримання, а самому на решту накопичених ресурсів можна довше протриматися якийсь час. Але це дозволяє спланувати час народження дитини і краще забезпечити її. Також зменшить кількість венеричних захворювань, тому що він знає з ким живе його дружина. Довго прожити повноцінним життям, бо її менше психологічно вимотуватимуть", — переконує автор петиції.

Пестерєв переконаний, що "жоден чоловік не може забезпечити всі бажання дружини".

"Якщо навіть ніхто не зможе самостійно забезпечувати дружину, можна звернутися до інших чоловіків за допомогою в утриманні. Або скласти чергу за утриманням дружини, або передавати гроші одному з чоловіків, разом легше батька бити. Бо жоден чоловік не може забезпечити всі бажання дружини", — підсумував він.

Зазначимо, українці поки що не дуже активно підтримують це прохання. На момент публікації новини петицію підписала лише 71 особа. Для того, щоб її розглянув президент Володимир Зеленський, потрібно 25 тисяч голосів.

Нагадаємо, петиція до президента про легалізацію еротики та порнографії на території України 25 тисяч голосів набрала. Наразі Володимир Зеленський зобов'язаний відреагувати на цю ініціативу.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua