• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

Зірвали плани: В Міноборони жорстко розкритикували обговорення в соцмережах відступу ЗСУ із Сєвєродонецька

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр жорстко розкритикувала обговорення в соцмережах виведення підрозділів Збройних сил України із Сєвєродонецька, бо це зірвало плани командування

Сєвєродонецьк
Сєвєродонецьк
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Маляр в Facebook, передає "ДС".

"Все, про що можна в цей момент говорити, — говорять офіційні джерела: Генштаб і Міноборони (ми завжди скоординовані інформаційно). Публічна демонстрація цивільними особами обізнаності щодо ходу військових операцій та повідомлення про це у соцмережах до офіційних заяв Генштабу почасти зриває військові операції — як це було вчора і позавчора щодо Сєверодонецька. Коли просто не дали ЗСУ доробити заплановане", — сказала заступниця Резнікова.

Маляр пояснила, що паралельно з організованим відступом військові з’єднання можуть реалізовувати інші задачі. 

За умов непублічності підрозділи ЗСУ ще впродовж доби-двох могли виконати певні операції й маневри, але, за її словами, обговорення в соцмережах суттєво нашкодили планам українського військового командування.

Тому Маляр вкотре наголосила, що не можна обговорювати публічно, в які населених пунктах відійшли чи зайшли підрозділи ЗСУ, аби дати їм можливість реалізувати інші задачі в умовах інформаційної тиші.

Нагадаємо, 24 червня голова Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що ЗСУ доведеться відходити із Сєвєродонецька, оскільки перебувати на розбитих позиціях немає сенсу.

Як писала "ДС", станом на 25 червня виїхати з міста можна лише на підконтрольну окупантам територію. Наразі загарбники намагаються наводити свої порядки в Сєвєродонецьку та призначили коменданта.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua